Foto

 

Libellencursus start 29 mei


In het Maximapark in Leidsche Rijn komen verschillende libellen voor. Wilt u meer weten over libellen, ze leren herkennen en uw waarnemingen doorgeven? Doe dan mee aan de libellencursus.

In het Maximapark zijn de afgelopen periode aanpassingen gedaan waardoor het voor libellen prettiger is in het park en bij de gevarieerde oevers te verblijven. We zijn op zoek naar bewoners zijn die het leuk vinden meer over libellen te weten te komen. Door deze cursus en excursies kunt u meer kennis opdoen en leert u de verschillende libellen te herkennen. Wanneer u ook nog af en toe uw waarnemingen zou willen doorgeven krijgen we een steeds beter beeld van de aanwezige libellen en kunnen we het beheer van het park daar mogelijk op aanpassen.

De cursussen en excursies worden gegeven door Marian Peterse.

De cursus bestaat uit
Twee avonden op Castellum Hoge Woerd, Vicuslaan 1000 woensdag 29 mei en woensdag 17 juli van 20.00 tot 22.00 uur.

Twee excursies in het Maxiampark
Zondag 2 juni en zondag 21 juli van 12.00 tot 14.00 uur Voor aanmelding en vragen: Natuur- en Milieucommunicatie 030 - 286 69 69 of nmc@utrecht.nl Of kijk op www.utrecht.nl/castellumhogewoerd.  

 

Kunst in de Boomgaard vanaf 5 mei

Mascha Teune en Hans Feijth beeldend kunstenaars en Leidsche Rijners van het eerste uur, exposeren vanaf 1 mei 2013 elke zondagmiddag van 11 uur tot 15 uur in Boomgaard de Hoge Woerd.

In de aanloop naar het nieuwe Castellum, als cultuurspot van Leidsche Rijn, verbinden zij kunst met de bebouwde omgeving. Als het regent kunt u kunst kijken in de blauwe parasite, bij mooi en windstil in de boomgaard.

Toegang is gratis, iedereen is welkom.

Twitter: #kunstindeboomgaard
 

Nieuwsbrief

Wilt u op de hoogte blijven van de activiteiten op Castellum Hoge Woerd? Stuur een mail naar nmc@utrecht.nl o.v.v. nieuwsbrief CHW

Castellum Hoge Woerd bedankt

- Projectbureau Leidsche Rijn

- Gemeente Utrecht

- Provincie Utrecht

- Portico

- Beyond

- Via Vinex

- Historische Vereniging

Ouder nieuws?

Oude nieuwsberichten zijn in te zien bij Downloads en links.

 

 

Contactgegevens
Bezoekadres van Castellum Hoge Woerd:

Locatie Parasites:
Burgemeester Middelweerdbaan 1,
3453 HR De Meern
(Bij de rotonde 't Zand en Alendorperweg)

Locatie VICUS:
Vicuslaan 1000,
3454 LE De Meern
(Naast plattelandswinkel Goes)

Contact via E-mail