College van B en W Persvoorlichting

Persvoorlichting en collegecommunicatie

Telefoonnummer: 030 - 286 11 32 (tijdens kantooruren)
Bij geen gehoor s.v.p. mailen naar: bestuurscommunicatie@utrecht.nl

Piketnummer: 06 - 25 03 27 30 (bestemd voor persvragen bij calamiteiten en urgente vragen buiten kantooruren)

Communicatie en pers

Burgemeester Jan van Zanen

Communicatieadviseur – Sjoukje Volten
Contact: 06 – 50 46 90 14 en s.volten@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

Persvoorlichter - Michiel Selten
Contact: 06 - 52 83 10 89 en michiel.selten@utrecht.nl
Maandag t/m vrijdag


Wethouder Victor Everhardt

Communicatieadviseur – Martijn van Raay 
Contact: 06 – 18 20 68 77 of m.van.raay@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Persvoorlichter – Hadassa Koopmans
Contact: 06 – 41 55 40 45 en h.koopmans@utrecht.nl
Maandag t/m donderdag


Wethouder Lot Van Hooijdonk

Communicatieadviseur – Dianne Westerink
Contact: 06 - 21 24 40 19 en dianne.westerink1@utrecht.nl
Maandag t/m vrijdag

Persvoorlichter – Matthijs Keuning
Contact: 06 – 24 87 38 27 en matthijs.keuning@utrecht.nl
Dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag


Wethouder Kees Diepeveen

Communicatieadviseur - Mariska Cheret
Contact: 06 – 21 13 20 67 en m.cheret@utrecht.nl 
Maandag t/m donderdag

Persvoorlichter –
Jacqueline Rabius
Contact: 06 – 10 53 90 05 en j.rabius@utrecht.nl
Maandag t/m donderdag


Wethouder Linda Voortman

Communicatieadviseur – Emine Osanmaz
Contact: 06 18 29 16 20 en e.osanmaz@utrecht.nl
Maandag t/m vrijdag

Persvoorlichter - Hadassa Koopmans
Contact: 06 – 41 55 40 45 en h.koopmans@utrecht.nl
Maandag t/m donderdag


Wethouder Klaas Verschuure

Communicatieadviseur - Eugène Litamahuputty
Contact: 06 - 14 74 39 50 en e.litamahuputty@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Persvoorlichter – Matthijs Keuning
Contact: 06 – 24 87 38 27 en matthijs.keuning@utrecht.nl
Dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag


Wethouder Anke Klein

Communicatieadviseur – Jochem Hoogenboom
Contact: 06 – 18 59 75 10 en j.hoogenboom@utrecht.nl
Maandag t/m vrijdag

Persvoorlichter – Jennifer Felix
Contact: 06 – 14 74 39 62 en j.felix@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag


Wethouder Maarten van Ooijen

Communicatieadviseur – Petra Klap
Contact: 06 – 20 54 45 89 en petra.klap@utrecht.nl
Maandag t/m vrijdag

Persvoorlichter - Jennifer Felix
Contact: 06 – 14 74 39 62 en j.felix@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag


Marketing- en Communicatienetwerk

Directeur - Hanneke de Korte
Contact: 06 - 10 01 13 70 en hanneke.de.korte@utrecht.nl
Maandag t/m vrijdag

Hoofd bestuurscommunicatie – Anita van Wijnbergen
Contact: 06 - 25 03 27 31 en a.van.wijnbergen@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Uw mening