College van B en W Persvoorlichting

Persvoorlichting en collegecommunicatie

U kunt ons bereiken op onderstaande telefoonnummers. Of stuur een e-mail naar: bestuurscommunicatie@utrecht.nl

Piketnummer

06 - 25 03 27 30 (bestemd voor persvragen bij calamiteiten en urgente vragen buiten kantooruren)

Communicatie en pers

Burgemeester Sharon Dijksma

Portefeuille: Openbare orde en veiligheid, handhaving, ombudszaken en burgerzaken


Woordvoerder - Marten Grupstra

Contact: 06 - 22 39 54 35 en marten.grupstra@utrecht.nl


Wethouder Lot Van Hooijdonk

Portefeuille: Mobiliteit, Groen, Dierenwelzijn, Wijk Zuid en Wijk West


Woordvoerder – Matthijs Keuning

Contact: 06 – 24 87 38 27 en matthijs.keuning@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

Woordvoerder – Jesse Holweg

Contact: 06 – 42 23 85 71 en jesse.holweg@utrecht.nl


Wethouder Klaas Verschuure

Portefeuille: Ruimtelijke ontwikkeling, Leidsche Rijn, Economische Zaken, Circulaire economie, Middelbaar beroepsonderwijs en Wijk Noordwest
 

Woordvoerder - Marjolijn van goethem

Contact: 06 - 23 59 00 39 en marjolijn.van.goethem@utrecht.nl

woordvoerder – Sanne Hermans

Contact: 06 – 23 35 51 22 en sanne.hermans@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag


Wethouder Kees Diepeveen

Portefeuille: Merwedekanaalzone, Grondzaken, Openbare ruimte, Samen voor Overvecht, Markten en Havens en Wijk Overvecht


Woordvoerder - Gijs Dupont
(waarnemend voor MARISKA CHERET)

Contact: 06 – 10 33 44 96 en g.dupont@utrecht.nl
Maandag t/m donderdag

woordvoerder – Sanne Hermans

Contact: 06 – 23 35 51 22 en sanne.hermans@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag


Wethouder Anke Klein

Portefeuille: Financien, Cultuur, Onderwijs, Wijkgericht werken en participatie, Erfgoed, Wijk Oost en Wijk Binnenstad

 

Woordvoerder – Dianne Westerink

Contact: 06 - 21 24 40 19 en dianne.westerink3@utrecht.nl

woordvoerder – Joukje Valkenburg–Beiboer

Contact: 06 – 18 65 36 13 en joukje.valkenburg@utrecht.nl
Maandag t/m donderdag


Wethouder Linda Voortman

Portefeuille: Werk en inkomen, Diversiteit, Publieksdienstverlening, Personeel en organisatie, Wijk Zuidwest en Wijk Noordoost
 

Woordvoerder – Marieke Ruijgrok

Contact: 06 14 68 82 32 en marieke.ruijgrok@utrecht.nl
Maandag t/m donderdag


Wethouder Rachel Streefland

Portefeuille: Maatschappelijke ondersteuning, Welzijn, Asiel en integratie, Sport en Wijk Vleuten-De Meern


Woordvoerder – Charlotte van Zutphen

Contact: 06 – 18 20 69 29 en charlotte.van.zutphen@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Woordvoerder – Jesse Holweg

Contact: 06 – 42 23 85 71 en jesse.holweg@utrecht.nl


Wethouder Eelco Eerenberg

Portefeuille: Volksgezondheid, Milieu en emissieloos vervoer, Jeugd en jeugdzorg, Stationsgebied, Vastgoed en Wijk Leidsche Rijn
 

Woordvoerder – Martijn van Raay 

Contact: 06 – 18 20 68 77 en m.van.raay@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

woordvoerder – Joukje Valkenburg–Beiboer

Contact: 06 – 18 65 36 13 en joukje.valkenburg@utrecht.nl
Maandag t/m donderdag


Marketing- en Communicatienetwerk

Hoofd Media en Bestuur – Daan van de Staaij

Contact: 06 - 18 65 34 39 en  daan.van.de.staaij@utrecht.nl
Maandag t/m vrijdag

Directeur - Hanneke de Korte

Contact: 06 - 10 01 13 70 en hanneke.de.korte@utrecht.nl
Maandag t/m vrijdag

Hulp en contact Persvoorlichting

Telefoon

030 - 286 11 32

E-mail

bestuurscommunicatie@utrecht.nl