College van B en W Persvoorlichting

Persvoorlichting en collegecommunicatie

Telefoonnummer: 030 - 286 11 32 (tijdens kantooruren)
Bij geen gehoor s.v.p. mailen naar: bestuurscommunicatie@utrecht.nl

Piketnummer: 06 - 25 03 27 30 (bestemd voor persvragen bij calamiteiten en urgente vragen buiten kantooruren)

Communicatie en pers

Burgemeester Jan van Zanen

Portefeuille: Openbare orde en veiligheid, handhaving, ombudszaken en burgerzaken

Woordvoerder – Sjoukje Volten
Contact: 06 – 50 46 90 14 en s.volten@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

Persvoorlichter - Saida Ahyad
Contact: 06 - 21 32 99 55   en saida.ahyad@utrecht.nl
Maandag t/m vrijdag


Tijdelijk waargenomen door diverse bestuurders

Portefeuille: Volksgezondheid, Milieu & emissieloos vervoer, Jeugd & jeugdzorgd, Stationsgebied, Vastgoed en Wijk Leidsche Rijn

Woordvoerder – Martijn van Raay
 
Contact: 06 – 18 20 68 77 of m.van.raay@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Persvoorlichter – Hadassa Koopmans
Contact: 06 – 41 55 40 45 en h.koopmans@utrecht.nl
Maandag t/m donderdag


Wethouder Lot Van Hooijdonk

Portefeuille: Mobiliteit, Groen, Dierenwelzijn, Wijk Zuid en Wijk West

Woordvoerder – Judith van der Goes

Contact: 06 - 40 18 96 54 en j.van.der.goes@utrecht.nl
Maandag t/m vrijdag

Persvoorlichter – Matthijs Keuning
Contact: 06 – 24 87 38 27 en matthijs.keuning@utrecht.nl
Dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag


Wethouder Kees Diepeveen

Portefeuille: Merwedekanaalzone, Grondzaken, Openbare ruimte, Samen voor Overvecht, Markten & Havens en Wijk Overvecht

Woordvoerder - Mariska Cheret

Contact: 06 – 21 13 20 67 en m.cheret@utrecht.nl 
Maandag t/m donderdag

Persvoorlichter – Jacqueline Rabius
Contact: 06 – 10 53 90 05 en j.rabius@utrecht.nl
Maandag t/m donderdag


Wethouder Linda Voortman

Portefeuille: Werk & inkomen, Diversiteit, Publieksdienstverlening, Personeel & organisatie, Wijk Zuidwest en Wijk Noordoost

Woordvoerder – Emine Osanmaz

Contact: 06 18 29 16 20 en e.osanmaz@utrecht.nl
Maandag t/m vrijdag

Persvoorlichter - Hadassa Koopmans
Contact: 06 – 41 55 40 45 en h.koopmans@utrecht.nl
Maandag t/m donderdag


Wethouder Klaas Verschuure

Portefeuille: Ruimtelijke ontwikkeling, Leidsche Rijn, Economische Zaken, Circulaire economie, Middelbaar beroepsonderwijs en Wijk Noordwest

Woordvoerder - Eugène Litamahuputty

Contact: 06 - 14 74 39 50 en e.litamahuputty@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Persvoorlichter – Matthijs Keuning
Contact: 06 – 24 87 38 27 en matthijs.keuning@utrecht.nl
Dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag


Wethouder Anke Klein

Portefeuille: Financien, Cultuur, Onderwijs, Wijkgericht werken en participatie, Erfgoed, Wijk Oost en Wijk Binnenstad

Woordvoerder – Jochem Hoogenboom

Contact: 06 – 18 59 75 10 en j.hoogenboom@utrecht.nl
Maandag t/m vrijdag

Persvoorlichter – Jennifer Felix
Contact: 06 – 14 74 39 62 en j.felix@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag


Wethouder Maarten van Ooijen

Portefeuille: Maatschappelijke ondersteuning, Welzijn, Asiel en integratie, Sport en Wijk Vleuten-De Meern

Woordvoerder – Dianne Westerink

Contact: 06 – 21 24 40 19 en dianne.westerink1@utrecht.nl
Maandag t/m vrijdag

Persvoorlichter - Jennifer Felix
Contact: 06 – 14 74 39 62 en j.felix@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag


Marketing- en Communicatienetwerk

Directeur - Hanneke de Korte
Contact: 06 - 10 01 13 70 en hanneke.de.korte@utrecht.nl
Maandag t/m vrijdag

Hoofd Media & Bestuur – Anita van Wijnbergen
Contact: 06 - 25 03 27 31 en a.van.wijnbergen@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Uw mening