College van B en W Persvoorlichting

Persvoorlichting en collegecommunicatie

Telefoonnummer

030 - 286 11 32 (tijdens kantooruren)
Bij geen gehoor s.v.p. mailen naar: bestuurscommunicatie@utrecht.nl

Piketnummer

06 - 25 03 27 30 (bestemd voor persvragen bij calamiteiten en urgente vragen buiten kantooruren)

Communicatie en pers

Burgemeester Sharon Dijksma

Portefeuille: Openbare orde en veiligheid, handhaving, ombudszaken en burgerzaken


Woordvoerder – Jochem Hoogenboom

Contact: 06 – 18 59 75 10 en j.hoogenboom@utrecht.nl
Maandag t/m vrijdag

Persvoorlichter – Willem van den Oetelaar

Contact: 06 – 51 27 89 90 en willem.van.den.oetelaar@utrecht.nl


Wethouder Lot Van Hooijdonk

Portefeuille: Mobiliteit, Groen, Dierenwelzijn, Wijk Zuid en Wijk West


Woordvoerder – Matthijs Keuning

Contact: 06 – 24 87 38 27 en matthijs.keuning@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

Persvoorlichter – Gijs Dupont

Contact: 06 – 10 33 44 96 en g.dupont@utrecht.nl
Maandag t/m vrijdag


Wethouder Klaas Verschuure

Portefeuille: Ruimtelijke ontwikkeling, Leidsche Rijn, Economische Zaken, Circulaire economie, Middelbaar beroepsonderwijs en Wijk Noordwest
 

Woordvoerder - Eugène Litamahuputty

Contact: 06 - 14 74 39 50 en e.litamahuputty@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Persvoorlichter – Jacqueline Rabius

Contact: 06 – 10 53 90 05 en j.rabius@utrecht.nl
Maandag t/m donderdag

Persvoorlichter – Sanne Hermans

Contact: 06 – 23 35 51 22 en sanne.hermans@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag


Wethouder Maarten van Ooijen

Portefeuille: Maatschappelijke ondersteuning, Welzijn, Asiel en integratie, Sport en Wijk Vleuten-De Meern


Woordvoerder – Charlotte van Zutphen

Contact: 06 – 18 20 69 29 en charlotte.van.zutphen@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Persvoorlichter – Gijs Dupont

Contact: 06 – 10 33 44 96 en g.dupont@utrecht.nl
Maandag t/m vrijdag


Wethouder Kees Diepeveen

Portefeuille: Merwedekanaalzone, Grondzaken, Openbare ruimte, Samen voor Overvecht, Markten & Havens en Wijk Overvecht


Woordvoerder - Mariska Cheret

Contact: 06 – 21 13 20 67 en m.cheret@utrecht.nl 
Maandag t/m donderdag

Persvoorlichter – Jacqueline Rabius

Contact: 06 – 10 53 90 05 en j.rabius@utrecht.nl
Maandag t/m donderdag

Persvoorlichter – Sanne Hermans

Contact: 06 – 23 35 51 22 en sanne.hermans@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag


Wethouder Anke Klein

Portefeuille: Financien, Cultuur, Onderwijs, Wijkgericht werken en participatie, Erfgoed, Wijk Oost en Wijk Binnenstad


Woordvoerder – Jennifer Felix

Contact: 06 – 14 74 39 62 en j.felix@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Persvoorlichter – Joukje Valkenburg–Beiboer

Contact: 06 – 18 65 36 13 en joukje.valkenburg@utrecht.nl
Maandag t/m donderdag


Wethouder Linda Voortman

Portefeuille: Werk & inkomen, Diversiteit, Publieksdienstverlening, Personeel & organisatie, Wijk Zuidwest en Wijk Noordoost


Woordvoerder – Emine Osanmaz

Contact: 06 18 29 16 20 en e.osanmaz@utrecht.nl
Maandag t/m vrijdag

Woordvoerder – Marieke Ruijgrok

Contact: 06 14 68 82 32 en marieke.ruijgrok@utrecht.nl
Maandag t/m donderdag

Persvoorlichter – Gijs Dupont

Contact: 06 – 10 33 44 96 en g.dupont@utrecht.nl
Maandag t/m vrijdag


Wethouder Eelco Eerenberg

Portefeuille: Volksgezondheid, Milieu & emissieloos vervoer, Jeugd & jeugdzorg, Stationsgebied, Vastgoed en Wijk Leidsche Rijn
 

Woordvoerder – Martijn van Raay 

Contact: 06 – 18 20 68 77 en m.van.raay@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Persvoorlichter – Joukje Valkenburg–Beiboer

Contact: 06 – 18 65 36 13 en joukje.valkenburg@utrecht.nl
Maandag t/m donderdag


Marketing- en Communicatienetwerk

Directeur - Hanneke de Korte

Contact: 06 - 10 01 13 70 en hanneke.de.korte@utrecht.nl
Maandag t/m vrijdag

Hoofd Media & Bestuur – Daan van de Staaij

Contact: 06 - 18 65 34 39 en  daan.van.de.staaij@utrecht.nl
Maandag t/m vrijdag

Hulp en contact Persvoorlichting

Telefoon

030 - 286 11 32

E-mail

bestuurscommunicatie@utrecht.nl