College van B en WPersvoorlichting

Persvoorlichting en collegecommunicatie

Telefoonnummer: 030 - 286 11 32 (tijdens kantooruren)
Bij geen gehoor s.v.p. mailen naar: bestuurscommunicatie@utrecht.nl

Piketnummer: 06 - 25 03 27 30

Wob-verzoeken

Een overzicht van ingediende Wob-verzoeken en reacties daarop is te vinden op de pagina Wet openbaarheid van bestuur (Wob).

Wilt u zelf een Wob-verzoek indienen? Kijk dan op www.utrecht.nl/wob.

Communicatie en Pers

Burgemeester Jan van Zanen

Communicatieadviseur - Sjoukje Volten
Contact: 06 - 50 46 90 14 en s.volten@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, woensdagochtend, donderdagochtend, vrijdag

Persvoorlichter - Jennifer Felix
Contact: 06 – 14 74 39 62 en j.felix@utrecht.nl
Maandag tot en met vrijdag


Wethouder Victor Everhardt

Communicatieadviseur a.i. – Sylvia Borgman
Contact: 06 – 25 03 27 37 of s.borgman@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Persvoorlichter - Ingrid van der Aa
Contact: 06 - 10 12 10 87 en i.van.der.aa@utrecht.nl
Maandag t/m donderdag


Wethouder Jeroen Kreijkamp

Communicatieadviseur – Linda Iskarous
Contact: 06 – 28 29 05 59 of l.iskarous@utrecht.nl
Maandag, dinsdag en donderdag

Persvoorlichter - Karen Salden
Contact: 06 - 10 54 07 55 en k.salden@utrecht.nl 
Maandag tot en met vrijdag


Wethouder Lot Van Hooijdonk

Communicatieadviseur – Eefje Nienhuis
Contact: 06 – 24 87 36 29 of e.nienhuis@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag 

Persvoorlichter – Matthijs Keuning
Contact: 06 – 24 87 38 27 en matthijs.keuning@utrecht.nl
Dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag


Wethouder Kees Diepeveen

Communicatieadviseur - Judith van der Goes
Contact: 06 - 40 18 96 54 en j.van.der.goes@utrecht.nl 

Persvoorlichter - Ingrid van der Aa
Contact: 06 - 10 12 10 87 en i.van.der.aa@utrecht.nl
Maandag t/m donderdag


Wethouder Kees Geldof

Communicatieadviseur - Eugène Litamahuputty
Contact: 06 - 14 74 39 50 en e.litamahuputty@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Persvoorlichter – Jacqueline Rabius
Contact: 06 – 10 53 90 05 en j.rabius@utrecht.nl
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag


Wethouder Paulus Jansen

Communicatieadviseur - Annemieke Vermeulen
Contact: 06 - 52 48 20 67 en a.vermeulen@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Persvoorlichter – Matthijs Keuning
Contact: 06 – 24 87 38 27 en matthijs.keuning@utrecht.nl
Dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag


Communicatiebureau

Directeur Communicatie - Mark de Boer
Contact: 06 - 13 32 28 40 en mark.de.boer@utrecht.nl
Maandag tot en met donderdag

Hoofd bestuurscommunicatie – Anita van Wijnbergen
Contact: 06 - 25 03 27 31 en a.van.wijnbergen@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Uw mening