Ondernemen Onze accountmanagers

Hebt u vragen of wilt u iets bespreken met iemand van de afdeling Economische Zaken? In het overzicht ziet u alle accountmanagers en hun aandachtsgebieden.   

U kunt met vragen of opmerkingen ook altijd terecht bij het secretariaat van Economische Zaken. Bel naar 030 - 286 02 29 of stuur een e-mail EZ@utrecht.nl 


Bas Akkers

Economic Board Utrecht, start-ups, internationale economie, Expat Center Utrecht
Bas Akkers
Telefoon: 030 - 286 10 75 / 06 - 27 00 25 56
E-mail: b.akkers@utrecht.nl
werkt: ma-di-wo-do


Fadua Azrar

Veiligheid en bedrijvigheid, Keurmerk Veilig Ondernemen (KVO)
Fadua Azrar
Telefoon: 030 – 286 59 60 / 06 - 28 31 05 11
E-mail: f.azrar@utrecht.nl
Werkt: ma-di-wo-do


Evelien van Batenburg

Sociaal ondernemerschap, Lokaal Economisch Fonds (LEF), accountmanager Overvecht en Noordwest
Evelien van Batenburg
Telefoon: 030 - 286 03 87/ 06 - 22 11 17 11
E-mail: e.van.batenburg@utrecht.nl
Werkt: ma t/m vrij


Klaas Beerda

Programmamanager Utrecht City in Business (UCiB), kantorenlocaties, accountmanager Papendorp, Rijnsweerd, Leidsche Rijn Centrum en Stationsgebied
Klaas Beerda
Telefoon: 030 - 286 37 66 / 06 - 51 78 98 61
E-mail: k.beerda@utrecht.nl


Ingeborg Bekker

Contact bestuur, arbeidsmarkt/programma Werken aan Werk, marketing
Ingeborg Bekker
Telefoon: 030 - 286 15 68 / 06 - 22 24 89 95
E-mail: i.bekker@utrecht.nl
Werkt: ma-di-do-vrij


Fidan Birgin

Projectondersteuning Utrecht City in Business (UCiB)
Fidan Birgin
Telefoon: 030 - 286 12 97
E-mail: f.birgin@utrecht.nl
werkt: ma-di-wo-do


Manon den Blanken

Detailhandel, winkeltijden en accountmanager Amsterdamsestraatweg
Manon den Blanken
Telefoon: 030 - 286 49 98 / 06 - 22 88 36 67
E-mail: m.den.blanken@utrecht.nl
Werkt: ma-di-wo-do 


Jaap Breugem

Internationale economie, Economic Board Utrecht (EBU)
Jaap Breugem
Telefoon: 030 - 286 89 68 / 06 - 40 39 89 31
E-mail: j.breugem@utrecht.nl
Werkt: ma t/m vrij


Bob van Dijck

Programmamanager Werk en Economie
Bob van Dijck
Telefoon: 030 - 286 84 05 / 06 - 43 82 95 00
E-mail: b.van.dijck@utrecht.nl
Werkt: ma t/m vrij


Marco van Dijk

Lokaal Economisch Fonds (LEF), horeca, Ondernemersfonds
Marco van Dijk
Telefoon: 030 – 286 45 69 / 06 - 22 88 87 25
E-mail: marco.van.dijk@utrecht.nl  
Werkt: ma t/m vrij


Valerie Drost

Toerisme
Valerie Drost
Telefoon: 030 - 286 14 21 / 06 - 10 58 44 88
E-mail: v.drost@utrecht.nl
Werkt: ma-di-do-vrij


Emiel Fonville

Centrum Utrecht, horeca
Emiel Fonville
Telefoon: 030 – 286 48 93 / 06 - 50 74 87 24
E-mail: e.fonville@utrecht.nl
Werkt: ma t/m vrij (m.u.v. woensdagmiddag)


Bianca Glang

Utrecht City in Business (UCiB), acquisitie Duitse bedrijven
Bianca Glang
Telefoon: +49(0)173 76 184 52
E-mail: b.glang@utrecht.nl
Bereikbaar ma: Stadskantoor, Utrecht
Di-do-vrij: Kantoor Düsseldorf (Gateway to Germany)


Brigitte Hulscher

Smart Cities, digitale innovatie, marketing
Brigitte Hulscher
Telefoon: 030 - 286 44 64 / 06 - 13 32 43 11
E-mail: b.hulscher@utrecht.nl
Werkt: ma-di-wo-do 


Natasja Jonker

Accountmanager Utrecht Science Park (USP), werkgelegenheid en Collegetour
Natasja Jonker
Telefoon: 030 – 286 36 45 / 06 - 20 13 35 68
E-mail: n.jonker@utrecht.nl
Werkt: ma-di-wo-do


Wilbert Kalfsvel

Hotels, accountmanager Rotsoord, Hoograven en Lunetten, ondernemers in “zwaar weer”, zzp-ers, kleinschalige bedrijfshuisvesting, Ondernemersfonds
Wilbert Kalfsvel
Telefoon: 030 – 286 45 46 / 06 - 22 88 79 67
E-mail: w.kalfsvel@utrecht.nl
Werkt: ma-di-do-vrij


Pierre Koolen

Accountmanager West, Vleuten-De Meern, Leidsche Rijn, Oudenrijn, Haarrijn en Woonboulevard Utrecht,
BSSB-regeling, functiemenging
Pierre Koolen
Telefoon: 030 – 286 48 43 / 06 - 22 88 81 50
E-mail: p.koolen@utrecht.nl
Werkt: ma-di-wo-do


Marissa van Leur

Marketing, commercieel vastgoed
Marissa van Leur
Telefoon: 030 - 286 49 21 / 06 - 22 88 85 06
E-mail: m.van.leur@utrecht.nl 
Werkt: ma-di-do en vrijdag tot 15.30


Ruud Nijveld

Transformatie en 2e fase Stationsgebied 
Ruud Nijveld
Telefoon: 030 – 286 48 92 / 06 - 50 67 54 12
E-mail: r.nijveld@utrecht.nl 
Werkt: ma-di-wo-do


Astrid Renne

Accountmanager Lage Weide, Cartesiusweg/Werkspoorkwartier, Kanaleneiland, Merwedekanaalzone, regionale economie (U10)
Astrid Renne
Telefoon: 030 – 286 40 90 / 06 - 22 88 90 32
E-mail: a.renne@utrecht.nl
Werkt: ma-di-do-vrij


Annet Timmer

Veiligheid en winkelgebieden, Keurmerk Veilig Ondernemen (KVO), accountmanager Oost en Noordoost
Annet Timmer
Telefoon: 030 – 286 71 34 / 06 - 18 24 94 12
E-mail: a.timmer@utrecht.nl
Werkt: ma-di-wo-do


Menno de la Vienne

Utrecht City in Business (UCiB), acquisiteur
Menno de la Vienne
Telefoon: 030 - 286 41 37 / +31 6 228 887 57
E-mail: m.de.la.vienne@utrecht.nl
Werkt: ma t/m vrij


Hetty van Veen

Projectondersteuning Economische Zaken
Hetty van Veen
Telefoon: 030 – 286 13 24 / 06 - 18 96 93 92
E-mail: h.van.veen@utrecht.nl
Werkt: ma-di-wo-do