Ondernemen Onze accountmanagers

Hebt u vragen of wilt u iets bespreken met een economisch adviseur? In het overzicht ziet u alle medewerkers en hun aandachtsgebieden.   

Wilt u weten welke buurt in welke wijk ligt?
Bekijk welke buurt bij welke wijk hoort

U kunt met vragen of opmerkingen ook altijd terecht bij het secretariaat. Bel naar 030 - 286 02 29 of stuur een e-mail EZ@utrecht.nl 


Bas Akkers

Trade developer Utrecht en regio Utrecht
Bas Akkers
Telefoon: 030 - 286 10 75 / 06 - 27 00 25 56
E-mail: b.akkers@utrecht.nl
Werkt: maandag tot en met donderdag


Fadua Azrar

Veiligheid en bedrijvigheid, Keurmerk Veilig Ondernemen (KVO)
Fadua Azrar
Telefoon: 030 – 286 59 60 / 06 - 28 31 05 11
E-mail: f.azrar@utrecht.nl
Werkt: maandag tot en met donderdag


Klaas Beerda

Programmamanager Utrecht City in Business (UCiB), werklocaties, gebiedsadviseur centrum, Vleuten-De Meern en Leidsche Rijn
Klaas Beerda
Telefoon: 030 - 286 37 66 / 06 - 51 78 98 61
E-mail: k.beerda@utrecht.nl


Ingeborg Bekker

Aansluiting onderwijs - arbeidsmarkt
Ingeborg Bekker
Telefoon: 030 - 286 15 68 / 06 - 22 24 89 95
E-mail: i.bekker@utrecht.nl
Werkt: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag


Fidan Birgin

Marketing & Backoffice Utrecht City in Business (UCiB)
Fidan Birgin
Telefoon: 030 - 286 12 97
E-mail: f.birgin@utrecht.nl
Werkt: maandag, dinsdagochtend, woensdag en donderdag


Manon den Blanken

Vestigingsklimaat, gebiedsadviseur Vleuten-De Meern en Leidsche Rijn
Manon den Blanken
Telefoon: 030 - 286 49 98 / 06 - 22 88 36 67
E-mail: m.den.blanken@utrecht.nl
Werkt: maandag tot en met donderdag


Jaap Breugem

Internationale economie, Economic Board Utrecht (EBU)
Jaap Breugem
Telefoon: 030 - 286 89 68 / 06 - 40 39 89 31
E-mail: j.breugem@utrecht.nl
Werkt: maandag tot en met vrijdag


Valerie Drost

Vestigingsklimaat
Valerie Drost
Telefoon: 030 - 286 14 21 / 06 - 10 58 44 88
E-mail: v.drost@utrecht.nl
Werkt: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag


Bob van Dijck

Programmamanager Amsterdamsestraatweg en Kanaalstraat
Bob van Dijck
Telefoon: 030 - 286 84 05 / 06 - 43 82 95 00
E-mail: b.van.dijck@utrecht.nl
Werkt: maandag tot en met vrijdag


Emiel Fonville

Vestigingsklimaat, gebiedsadviseur centrum, Noordoost, Oost en Zuid
Emiel Fonville
E-mail: e.fonville@utrecht.nl
Werkt: maandag tot en met vrijdag (m.u.v. woensdagmiddag)

Informatie over vergunningen en regels voor ondernemers


Bianca Glang

Utrecht City in Business (UCiB), acquisitie Duitse bedrijven
Bianca Glang
Telefoon: +49(0)173 76 184 52
E-mail: b.glang@utrecht.nl
Werkt: maandag - Stadskantoor, Utrecht | dinsdag, donderdag en vrijdag - Kantoor Düsseldorf (Gateway to Germany)


Brigitte Hulscher

Gebiedsadviseur Overvecht en Zuidwest
Brigitte Hulscher
Telefoon: 030 - 286 44 64 / 06 - 13 32 43 11
E-mail: b.hulscher@utrecht.nl
Werkt: maandag tot en met donderdag


Natasja Jonker

Marktgroep gezondheid, gebiedsadviseur Utrecht Science Park (USP)
Natasja Jonker
Telefoon: 030 – 286 36 45 / 06 - 20 13 35 68
E-mail: n.jonker@utrecht.nl
Werkt: maandag tot en met donderdag


Wilbert Kalfsvel

Hotels, Short Stay & Vakantieverhuur, gebiedsadviseur  Noordoost & Oost
Wilbert Kalfsvel
Telefoon: 030 – 286 45 46 / 06 - 22 88 79 67
E-mail: w.kalfsvel@utrecht.nl
Werkt: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag


Pierre Koolen

Vestigingsklimaat, gebiedsadviseur West, Noordwest, Vleuten-de Meern en Leidsche Rijn
Pierre Koolen
Telefoon: 030 – 286 48 43 / 06 - 22 88 81 50
E-mail: p.koolen@utrecht.nl
Werkt: maandag tot en met donderdag



Marissa van Leur

Marketing en communicatie
Marissa van Leur
Telefoon: 030 - 286 49 21 / 06 - 22 88 85 06
E-mail: m.van.leur@utrecht.nl 
Werkt: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag


Leonard van Nispen

Utrecht City in Business (UCiB), acquisiteur ICT bedrijven
Leonard van Nispen
Telefoon: 030 – 286 06 57 / 06 – 41 54 98 28
E-mail: l.van.nispen@utrecht.nl 
Werkt: maandag tot en met vrijdag


Ruud Nijveld

Regionale economische samenwerking
Economic Board Utrecht, U10
Ruud Nijveld
Telefoon: 030 – 286 48 92 / 06 - 50 67 54 12
E-mail: r.nijveld@utrecht.nl 
Werkt: maandag tot en met donderdag


Astrid Renne

Marktgroep bouw en energietransitie, gebiedsadviseur Merwedekanaalzone, Vleuten-De Meern en Leidsche Rijn
Astrid Renne
Telefoon: 030 – 286 40 90 / 06 - 22 88 90 32
E-mail: a.renne@utrecht.nl
Werkt: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag



Aansluiting onderwijs - arbeidsmarkt
Tim Savenije
Telefoon: 030 – 286 04 08
E-mail: t.savenije@utrecht.nl 
Werkt: maandag tot en met vrijdag


Annet Timmer

Veiligheid en winkelgebieden, Keurmerk Veilig Ondernemen (KVO), gebiedsadviseur Noordoost, Oost en Zuid
Annet Timmer
Telefoon: 030 – 286 71 34 / 06 - 18 24 94 12
E-mail: a.timmer@utrecht.nl
Werkt: maandag tot en met donderdag


Menno de la Vienne

Utrecht City in Business (UCiB), acquisiteur
Menno de la Vienne
Telefoon: 030 - 286 41 37 / +31 6 228 887 57
E-mail: m.de.la.vienne@utrecht.nl
Werkt: maandag tot en met vrijdag


Vestigingsklimaat
Michel Winkelman
Telefoon: 030 – 286 48 94 / 06 – 18 29 17 57
E-mail: m.winkelman@utrecht.nl
Werkt: maandag tot en met donderdag

Hulp en contact Economische zaken

Telefoon

14 030

WhatsApp voor ondernemers

logo van whatsapp 06 - 22 09 84 78
Maandag t/m vrijdag 9.00 - 17.00 uur

E-mail

ez@utrecht.nl

Postadres

Postbus 8406, 3503 RK Utrecht

Bezoekadres

Stadsplateau 1, Utrecht

Openingstijden

Maandag t/m vrijdag, 9.00 - 17.00 uur