College van B en W Woordvoering en bestuurscommunicatie

Op werkdagen van 9.00 tot en met 17.00 uur kunt u de woordvoerders bereiken op onderstaande telefoonnummers of e-mailadressen. Of stuur een e-mail naar bestuurscommunicatie@utrecht.nl.

Buiten kantooruren kunt u voor dringende persvragen of bij noodsituaties bellen met het piketnummer: 06 - 25 03 27 30.

Burgemeester Sharon Dijksma

Portefeuille: Openbare orde en Veiligheid (inclusief mensenhandel en drugscriminaliteit), Handhaving, Ombudszaken en Burgerzaken, Internationale Zaken en Regionale Samenwerking

Woordvoerder - Marten Grupstra

Contact: 06 - 22 39 54 35 en marten.grupstra@utrecht.nl

Woordvoerder – Lisa den Oudendammer

Contact: 06 – 21 90 62 90 en lisa.den.oudendammer@utrecht.nl


Wethouder Lot van Hooijdonk

Portefeuille: Mobiliteit, Energie en Klimaat, Ruimtelijke projecten: Lunetten-Koningsweg en Overvecht. Wijk Zuid, Wijk Vleuten-De Meern.

Woordvoerder – Marjolijn van Goethem

Contact: 06 - 23 59 00 39 en marjolijn.van.goethem@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

Woordvoerder – Jesse Holweg

Contact: 06 – 42 23 85 71 en jesse.holweg@utrecht.nl
Maandag tot en met vrijdag

Woordvoerder - Gijs Dupont

Contact: 06 - 10 33 44 96 en g.dupont@utrecht.nl
Woensdag


Wethouder Eelco Eerenberg

Portefeuille: Ruimtelijke Ordening, Onderwijs (inclusief onderwijshuisvesting, bibliotheek), Volksgezondheid, Drugs, Sekswerk, Ruimtelijke projecten Zuidkant: Groot Merwede (inclusief Merwedekanaalzone, Stationsgebied, Westraven, A12-Zone), Rijnenburg. Wijk Leidsche Rijn.

Woordvoerder – Martijn van Raay 

Contact: 06 – 18 20 68 77 en m.van.raay@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Woordvoerder – Jesse Holweg

Contact: 06 – 42 23 85 71 en jesse.holweg@utrecht.nl
Maandag tot en met donderdag


Wethouder Dennis de Vries

Portefeuille: Wonen en Volkshuisvesting, Jeugd en Jeugdzorg, Wijk- en Buurtaanpak, MBO, Vastgoed. Wijk Zuidwest, Wijk Noordwest.

Woordvoerder - Matthijs Keuning

Contact: 06 - 24 87 38 27 en matthijs.keuning@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Woordvoerder - Sanne Hermans

Contact: 06 - 23 35 51 22 en sanne.hermans@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag


Wethouder Eva Oosters

Portefeuille: Cultuur, Evenementen, Sport, Participatie, Milieu en Emissieloos Vervoer, Wijk Binnenstad, Wijk Oost.

Woordvoerder - Emine Osanmaz

Contact: 06 - 18 29 16 20 en e.osanmaz@utrecht.nl
Maandag tot en met donderdag

Woordvoerder - Joukje Valkenburg-Beiboer

Contact: 06 - 18 65 36 13 en joukje.valkenburg@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag


Wethouder Rachel Streefland

Portefeuille: Asiel en Integratie, Maatschappelijke Opvang en Beschermd Wonen, Samen voor Overvecht, Erfgoed (inclusief werven), Personeel en Organisatie, Wijk Overvecht.

Woordvoerder – Charlotte van Zutphen

Contact: 06 – 18 20 69 29 en charlotte.van.zutphen@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag


Wethouder Linda Voortman

Portefeuille: Werk en Inkomen, Wet Maatschappelijke Ondersteuning (WMO) en Welzijn, Diversiteit en Inclusie, Grondzaken, Groen, Dierenwelzijn, Publieksdienstverlening, Wijk West.

Woordvoerder – Marieke Ruijgrok

Contact: 06 14 68 82 32 en marieke.ruijgrok@utrecht.nl
Maandag tot en met donderdag

Woordvoerder - Joukje Valkenburg-Beiboer

Contact: 06 – 18 65 36 13 en joukje.valkenburg@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag


Wethouder Susanne Schilderman

Portefeuille: Financiën (inclusief Belastingen, Control, Subsidies), Economische zaken, Circulaire Economie, Openbare Ruimte, Markten en Havens, Ruimtelijke Projecten: Utrecht Science Park, Wijk Noordoost.

Woordvoerder - Dianne Westerink

Contact: 06 - 21 24 40 19 en dianne.westerink3@utrecht.nl

Woordvoerder - Sanne Hermans

Contact: 06 - 23 35 51 22 en sanne.hermans@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag


Marketing- en Communicatienetwerk

Manager Bestuurscommunicatie – Daan van de Staaij

Contact: 06 - 18 65 34 39 en  daan.van.de.staaij@utrecht.nl
Maandag tot en met vrijdag

Directeur - Hanneke de Korte

Contact: 06 - 10 01 13 70 en hanneke.de.korte@utrecht.nl
Maandag tot en met vrijdag

Hulp en contact Woordvoering

Piketnummer

06 - 25 03 27 30 (buiten kantooruren bij dringende persvragen/noodsituaties)