Woordvoering en bestuurscommunicatie

Bekijk het overzicht van de contacten voor pers per portefeuille.

Perscontacten

Op werkdagen van 9.00 tot en met 17.00 uur kunt u de woordvoerders bereiken op onderstaande telefoonnummers of e-mailadressen. Of stuur een e-mail naar bestuurscommunicatie@utrecht.nl.

Buiten kantooruren kunt u voor dringende persvragen of bij noodsituaties bellen met het piketnummer: 06 - 25 03 27 30.

Burgemeester Sharon Dijksma

Portefeuille: Openbare orde en Veiligheid (inclusief mensenhandel en drugscriminaliteit), Handhaving, Ombudszaken en Burgerzaken, Internationale Zaken en Regionale Samenwerking

Woordvoerder - Marten Grupstra

Contact: 06 - 22 39 54 35 en marten.grupstra@utrecht.nl
(afwezig tot 24 februari)

Woordvoerder – Lisa den Oudendammer

Contact: 06 – 21 90 62 90 en lisa.den.oudendammer@utrecht.nl


Wethouder Lot van Hooijdonk

Portefeuille: Mobiliteit, Energie en Klimaat, Ruimtelijke projecten: Lunetten-Koningsweg en Overvecht. Wijk Zuid, Wijk Vleuten-De Meern.

Woordvoerder - Mariska Cheret

Contact: 06 - 21 13 20 67 en m.cheret@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdagochtend

Woordvoerder – Eleanor Crick

Contact: 06 - 39 18 77 59 en eleanor.crick@utrecht.nl
Maandag tot en met donderdag


Wethouder Eelco Eerenberg

Portefeuille: Ruimtelijke Ordening, Onderwijs (inclusief onderwijshuisvesting, bibliotheek), Volksgezondheid, Drugs, Sekswerk, Ruimtelijke projecten Zuidkant: Groot Merwede (inclusief Merwedekanaalzone, Stationsgebied, Westraven, A12-Zone), Rijnenburg. Wijk Leidsche Rijn.

Woordvoerder – Jesse Holweg

Contact: 06 – 42 23 85 71 en jesse.holweg@utrecht.nl
Maandag tot en met donderdag

Woordvoerder – Elisabeth Jepma

Contact: 06 – 39 32 55 67 en elisabeth.jepma@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag


Wethouder Dennis de Vries

Portefeuille: Wonen en Volkshuisvesting, Jeugd en Jeugdzorg, Wijk- en Buurtaanpak, Mbo, Vastgoed. Wijk Zuidwest, Wijk Noordwest.

Woordvoerder – Marloes Konings

Contact: 06 - 41 24 69 76 en marloes.konings@utrecht.nl
Maandag tot en met donderdag

Woordvoerder - Sanne Hermans

Contact: 06 - 23 35 51 22 en sanne.hermans@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag


Wethouder Eva Oosters

Portefeuille: Cultuur, Evenementen, Sport, Participatie, Milieu en Emissieloos Vervoer, Wijk Binnenstad, Wijk Oost.

Woordvoerder - Emine Osanmaz

Contact: 06 - 18 29 16 20 en e.osanmaz@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Woordvoerder – Eleanor Crick

Contact: 06 - 39 18 77 59 en eleanor.crick@utrecht.nl
Maandag tot en met donderdag


Wethouder Rachel Streefland

Portefeuille: Asiel en Integratie, Maatschappelijke Opvang en Beschermd Wonen, Samen voor Overvecht, Erfgoed (inclusief werven), Personeel en Organisatie, Wijk Overvecht.

Woordvoerder – Charlotte van Zutphen

Contact: 06 – 18 20 69 29 en charlotte.van.zutphen@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Woordvoerder – Dennis Brouwer

Contact: 06 - 41 79 60 14 en dennis.brouwer@utrecht.nl
Maandag tot en met donderdag


Wethouder Linda Voortman

Portefeuille: Werk en Inkomen, Wet Maatschappelijke Ondersteuning (WMO) en Welzijn, Diversiteit en Inclusie, Grondzaken, Groen, Dierenwelzijn, Publieksdienstverlening, Wijk West.

Woordvoerder – Marieke Ruijgrok

Contact: 06 14 68 82 32 en marieke.ruijgrok@utrecht.nl
Maandag tot en met donderdag

Woordvoerder – Elisabeth Jepma

Contact: 06 – 39 32 55 67 en elisabeth.jepma@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag


Wethouder Susanne Schilderman

Portefeuille: Financiën (inclusief Belastingen, Control, Subsidies), Economische zaken, Circulaire Economie, Openbare Ruimte, Markten en Havens, Ruimtelijke Projecten: Utrecht Science Park, Wijk Noordoost.

Woordvoerder - Marit van Kooij

Contact: 06 - 42 07 44 24 en marit.van.kooij@utrecht.nl
Maandag tot en met donderdag

Woordvoerder - Sanne Hermans

Contact: 06 - 23 35 51 22 en sanne.hermans@utrecht.nl
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag


Marketing- en Communicatienetwerk

Manager Bestuurscommunicatie - Michiel Selten

Contact: 06 - 52 83 10 89 en michiel.selten@utrecht.nl

Hulp en contact Woordvoering

Piketnummer

06 - 25 03 27 30 (buiten kantooruren bij dringende persvragen/noodsituaties)