Fase project:
in uitvoering
Planning:
14 juli - 16 augustus 2025
Wat gaan we doen?
We vervangen het asfalt op de Rubenslaan en de Adriaen van Ostadelaan. Ook vernieuwen we rioolputten in de stoep (kolken) in deze straten en passen we een aantal fietsoversteken aan.
Bereikbaarheid
Auto- en fietsverkeer
- Fase 1: de Rubenslaan blijft bereikbaar voor verkeer.
- Fase 2: de Rubenslaan blijft bereikbaar voor verkeer.
- Fase 3: de rijbaan richting de Waterlinieweg sluiten we af. De parkeerplaatsen aan deze kant kunt u niet gebruiken. Autoverkeer leiden we om via Vossegastelaan en Laan van Minsweerd. Fietsers via de Bosboomstraat.
- Fase 4: de Rubenslaan sluiten we af voor verkeer. Autoverkeer leiden we om onder andere via Waterlinieweg, 't Goylaan en Briljantlaan. Fietsverkeer richting Koningsweg leiden we ook om. De huizen aan de Rubenslaan kunt u bereikbaar via de parallelstraat.
- Fase 5: we sluiten de straat af voor verkeer. Er gelden meerdere omleidingen richting en vanaf de Waterlinieweg en Tamboersdijk.
Openbaar vervoer
Buslijnen 9, 29 en 41 rijden tijdelijk een aangepaste route. Sommige haltes vervallen of verplaatsen. Kijk in uw reisapp of op u-ov.info voor actuele reisinformatie.
- Fase 4: bushaltes Utrecht Diakonessehuis-Zuid en halte Utrecht Ina Boudier-Bakkerlijn niet bereikbaar
- Fase 5: bushalte Utrecht Diakonessehuis-Noord niet bereikbaar
Parkeren ziekenhuis
De parkeerplaats van het Diakonessenhuis aan de Rubenslaan is in fase 2 tot en met 5 minder goed bereikbaar. De route naar de parkeerplaats, via de Adriaen van Ostadelaan geven we met pijlborden 'Ziekenhuis Diak' aan.
Overlast
We werken op doordeweekse dagen overdag en soms op zaterdag. Het frezen en aanbrengen van asfalt kan geluidsoverlast geven. We blijven binnen de geldende geluidsnormen. We werken in de zomervakantie om de overlast te beperken.
Planning
Het werk gebeurt in 5 fases en duurt ongeveer 5 weken.
Wanneer | Wat |
---|---|
14 - 18 juli | Fase 1 - Rubenslaan: vervangen kolken langs de rijbaan richting FC Utrecht |
21 - 25 juli | Fase 2 - Rubenslaan: vervangen kolken aan de kant van Parkeerterrein Diakonessen |
28 juli - 1 augustus | Fase 3 - Adrien van Ostadelaan: kolken vervangen |
4 - 9 augustus | Fase 4 - Rubenslaan: asfalt vervangen |
11 - 16 augustus | Fase 5 - Adriaen van Ostadelaan: asfalt vervangen |