Castellumlaan opnieuw inrichten

Fase project
In voorbereiding

Start uitvoering
Nog niet bekend

Het riool in de Castellumlaan is oud en moeten we vervangen. We hebben plannen gemaakt om tegelijk met die werkzaamheden de Castellumlaan verder op te knappen. Buurtbewoners hebben meegedacht over die plannen. Helaas is er nu niet genoeg geld om het hele project uit te voeren.

Wat gaan we doen?

We vervangen de riolering wel binnen een paar jaar. We zijn nog steeds van plan om de Castellumlaan dan ook anders in te richten en daarmee veiliger en mooier te maken. We gaan onderzoeken wat we al wel kunnen doen. We maken daarvoor een aangepast ontwerp. De ideeën van de buurtbewoners nemen we daarin zoveel mogelijk mee. Als er een nieuw ontwerp af is laten we dat weer zien aan de buurt. We weten nog niet wanneer dat is.

Wensen en ideeën buurtbewoners

Op 14 december 2022 organiseerden we een bijeenkomst voor bewoners aan de Castellumlaan. Tijdens de bijeenkomst en per e-mail konden zij hun wensen en ideeën over de Castellumlaan aan ons doorgeven.
De meest genoemde punten gingen over verkeersveiligheid, fietsers, groen en parkeren. Daarnaast werden er ook  punten genoemd die voor enkele plekken gelden.

Wat is er al gebeurd?

  • 2022: Ophalen ideeën buurtbewoners

Waar is het?

Hulp en contact Project Leidsche Rijn en Vleuten-De Meern

Telefoon

14 030

E-mail

leidscherijngroeit@utrecht.nl