Status project:
In uitvoering
Project klaar:
10 november 2025
Het huidige asfalt op de Beneluxlaan is versleten en aan vervanging toe.
De werkzaamheden starten later
De werkzaamheden voor het vervangen van het asfalt op de Beneluxlaan zijn uitgesteld. We plannen op een later moment een nieuwe datum in.
Wat gaan we doen?
We vervangen het asfalt van de Beneluxlaan. Ook voegen we de aparte rijstrook voor rechtsaf richting de Struyckenlaan samen met de rijstrook voor rechtdoor. Dit doen we zodat er meer ruimte ontstaat voor groen en bomen.
We zijn op meerdere plekken rond de Beneluxlaan bezig met werkzaamheden. We zorgen ervoor dat er niet te veel werkzaamheden tegelijkertijd plaatsvinden en we kijken of we werkzaamheden kunnen combineren.
Lees meer over de werkzaamheden aan de Bernadottelaan en omliggende straten
Omleidingen
Fase 1:
Verkeer richting Kanaleneiland wordt omgeleid via de Weg der Verenigde Naties-Overste den Oudenlaan-Koningin Wilhelminalaan De Van Heuven Goedhartlaan is ook te bereiken via de Admiraal Helfrichlaan.
Fase 1A:
Vanaf de Beneluxlaan is de wijk in via de Struyckenlaan niet mogelijk. Verkeer moet verder doorrijden naar de Admiraal Helfrichlaan.
Fase 2:
Doorgaand verkeer wordt omgeleid via de Koningin Wilhelminalaan- Overste den Oudenlaan- Weg der Verenigde Naties.
Fase 3:
Vanaf het 24 Oktoberplein is de Bernadottelaan nog bereikbaar. Verkeer richting Kanaleneiland Zuid wordt omgeleid via de Weg der Verenigde Naties-Overste den Oudenlaan-Europalaan-Beneluxlaan-Vasco Da Gamalaan. Doorgaand verkeer vanaf Europaplein wordt omgeleid via Europalaan- Overste den Oudenlaan- Weg der Verenigde Naties.
Bereikbaarheid
Tijdens de werkzaamheden is de Beneluxlaan afgesloten voor autoverkeer op het deel waar we werken. Het autoverkeer volgt een omleidingsroute. Volg hiervoor de gele borden langs de weg. We zorgen dat nood- en hulpdiensten er altijd door kunnen en woningen en bedrijven bereikbaar blijven.
Informatie over bereikbaarheid en routes van de bussen staan op www.u-ov.nl. De tramhaltes blijven bereikbaar tijdens de werkzaamheden.
Fietsers en voetgangers kunnen altijd langs de werkzaamheden.
Waar is het?
Hulp en contact Beneluxlaan: nieuw asfalt
Telefoon
14 030